כשהנדסה פוגשת תשוקה: מועדוני הסטודנטים של אפקה

אפקה, המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב דוגלת בלמידה דרך הלב.
אחת הדרכים בהם יכולים הסטודנטים להרחיב את הידע ההנדסי שלהם היא חברות במועדוני הסטודנטים השונים ובמידת הרצון- הקמה של מועדונים חדשים, בהתאם לתחומים הקרובים לליבם.

כולנו מכירים את המודל המסורתי ללמידה: כיתה, מרצה, מצגת ומטלות.
בשנים האחרונות נפוץ יותר להחליף את המודל המסורתי במודלים חדשנים ועדכניים יותר. כאלה שמאפשרים למידה חווייתית. ששוברים את קירות הכיתה ומעניקים ללומד הרבה יותר מידע. אפקה, המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב, חרטה על דגלה להיות מוסד מוביל לחינוך מהנדסים והיא עושה זאת על ידי שיטות הוראה מגוונות וחדשניות.
בין הדרכים היצירתיות של המכללה לעודד למידה בעלת ערך מוסף ניתן למצוא מערך שלם של מועדוני סטודנטים ופעילויות משלימות לתוכנית הלימודים הרגילה, שמקנים לסטודנטים את ההזדמנות להעמיק בתחום שמעניין אותם, להתנסות בפרקטיקה ולפתח מוצרים הנדסיים בעצמם.
הסטודנטים במועדונים נפגשים עם סטודנטים אחרים כמותם ויחד עם הסגל האקדמי ואנשי תעשייה מתנסים בלימוד חווייתי, מעשיר ומהנה. וכשאין מועדון בתחום שמעניין אותם? הסטודנטים באים עם רעיון ומקבלים את הכלים והמשאבים להקים אותו בעצמם.

הפיתוח וההשקעה של מועדוני הסטודנטים באפקה הוא חלק בלתי נפרד מהחזון של המכללה. באפקה שואפים לחנך מהנדסות ומהנדסים בעלי ידע אקדמי מתקדם ועדכני, אך גם בעלי הכישורים והמיומנויות שחיוניים להשתלבות ומציאת עבודה בתעשייה. יתרה מכך, המועדונים השונים מאפשרים לסטודנטים לתכנן, לפתח ולהוביל מיזמים טכנולוגיים ולהתנסות בעבודה מעשית שלא פעם שוות ערך לניסיון מעשי בתעשייה. לכן, דווקא הפעילות במועדונים היא זו שעשויה לתת ערך מוסף ביום שאחרי התואר, לסלול את הדרך למשרה המבוקשת או לסטארט-אפ הבא שהולך לשנות את העולם

מהנדסים ללא גבולות בפתח תקווה

הצטרפות למועדוני הסטודנטים

*שדה חובה

במילוי טופס זה אני מסכים לסעיפים המפורטים מטה

1. באמצעות שליחת טופס זה ברצוני להביע את רצוני להשתתף במועדון המפורט מעלה.
2. ההשתתפות במועדון מזכה אותי להשתתף בכל פעילויות המועדון ולציין זאת בכל הרשתות החברתיות שלי, בקורות החיים שלי ולרבות בלינקדאין הפרטי שלי.
3. המועדון הינו מועדון סטודנטים של מכללת אפקה ומייצג אותה בכל פעילות.
4. כחבר המועדון אני מתחייב לייצג את אפקה באמצעות ביגוד נושא לוגו אפקה ושם המועדון, באם יסופק ביגוד כזה לנבחרת על ידי המכללה, בפעילויות המועדון.
5. שליחת טופס זה מהווה אישור למכללת אפקה, המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב, לעשות שימוש בצילומים ו/או קטעי וידאו בפעילות במסגרת המועדון לצרכי פרסומים שונים במדיות שונות, כולל באינטרנט, ללא תמורה ועל פי שיקול דעת מכללת אפקה או מי מטעמה.
אישור זה הוא בגדר ההסכמה הנדרשת לפי חוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981 וחוק זכויות יוצרים, תשס"ח-2007 ושליחת אישור זה מהווה הסכמה לעניין הדרישות החוקיות הנדרשות לעניין זה לכל דבר ועניין.