לימודי חברה ורוח במסגרת תוכניות הלימוד לתואר ראשון

כמה מילים על היחידה לחברה ורוח

היחידה לחברה ורוח נולדה מתוך הצורך להקנות למהנדסים ידע מרחיב דעת, המאפשר להתבונן בעשייה המקצועית מנקודת מבט אסטרטגית ולרכוש מיומנויות רב־תכליתיות. הלימודים ביחידה יעניקו לסטודנטים ולסטודנטיות השכלה רחבה ומקיפה במבחר תחומי לימוד ועולמות תוכן מרתקים, כגון פילוסופיה, פסיכולוגיה ואתיקה.

ייחודיות לימודי חברה ורוח במכללת אפקה

היחידה ללימודי חברה ורוח באפקה מציעה קורסי בחירה ממגוון מחלקות הלימוד. הקורסים ביחידה יחשפו בפני הלומדים והלומדות קשת רחבה של נושאים, החל מפילוסופיה וכלה בחשיבה יצירתית ויזמות. היצע הקורסים משתנה מסמסטר לסמסטר כדי ליצור ולשמר רבגוניות מרבית.

בכל המקצועות הנלמדים ביחידה אנו מקפידים על השתתפות פעילה של כל סטודנט וסטודנטית, כדי לאפשר לכולם להרחיב את אופקיהם.

הלימודים ביחידה מפגישים סטודנטים וסטודנטיות משנות לימוד שונות וממגוון המחלקות במכללה; מפגש כזה מעשיר את הלימודים ומפרה את תפיסת העולם, מאפשר להרחיב את נקודת המבט ומקל על הלומדים והלומדות את ההשתלבות בעולם המקצועי בתום לימודיהם.

חלק מהקורסים נלמדים בשפה האנגלית, במטרה לחזק את הידע והיכולות ללמוד ולעבוד בשפה זו.

ראש היחידה

ד"ר קותי שוהם

ראש היחידה לחברה ורוח

ד"ר קותי שוהם ראש היחידה ללימודים כללים

ד"ר קותי שוהם

ראש היחידה לחברה ורוח

ייחודם של הלימודים ביחידה ללימודי חברה ורוח במכללת אפקה הוא בהיותם מסגרת העשרה נפרדת במכללה, החושפת אותך למגוון רחב של נושאים ומאפשרת לך לפגוש סטודנטים אחרים ממחלקות ומשנות לימוד שונות. חברי הסגל ביחידה ללימודי חברה ורוח של אפקה נמנים עם חוגי לימוד שונים, והם בעלי ניסיון תעשייתי ואקדמי עשיר, המתבטא באיכות ההוראה ובערך המוסף הייחודי עבור הסטודנטים. לכך מצטרפים אווירת הלימוד הנעימה והתומכת, חוויית הלמידה בכיתות הקטנות והקשר האישי עם סגל המרצים – המלווים אותך לכל אורך תוכנית הלימודים ומעניקים לך ייעוץ, הדרכה והכוונה פרטניים.

לכל חברי הסגל