על המרכז

מרכז החדשנות והיזמות של אפקה, המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב, מבטא את חזון המכללה ולפיו מהנדסים מובילים שינוי ורותמים טכנולוגיות לטובת פתרון לאתגרים ולבעיות אנושיות מגוונות. אנו סוברים שחדשנות ויזמות היא דרך חיים שחיונית לכל מהנדס ומהנדסת והיא מאפשרת להם לממש את ייעודם. מדובר ביזם המפתח מיזם משלו, בשכיר ההופך ליזם פנים־ארגוני או במיקרו־יזמות המפותחת לצד או כחלק מעיסוקים אחרים.

מגוון הפעילויות במרכז נועד להעניק בצורה חווייתית והתנסותית כלים, דפוסי חשיבה, כישורים וערכים בתחומי החדשנות והיזמות. מודל הפעולה של המרכז ואופי הפעילויות תוכננו כך שכל שוחר חדשנות ויזמות (סטודנט, איש סגל, בוגר או מישהו מחוץ לאפקה) ימצא את מקומו ואת תחום העניין הקרוב לליבו.

לאורך שנות פעילותו יזם המרכז מגוון רחב של ,MEETUPS האקתונים, סדנאות, תוכניות יזמות ופעילויות נוספות ופיתח קהילה תוססת ופעילה שחבריה מסייעים זה לזה ומפרים איש את רעהו. כל הפעילויות שלנו מקנות ערך מוסף למשתתפים ומועברות בצורה יישומית ובאווירה מיוחדת שיוצרת חוויית לימודים מעניינת, יעילה ושונה מהרגיל.

המרכז נמצא בקשרים הדוקים עם חברות, ארגונים, בתי חולים וגופי השקעה, והמשתתפים בפעילויות זוכים לליווי של מנטורים בכירים ועתירי ניסיון.

אנו מזמינים אתכם לבקר במרכז, להתעדכן בפעילויות השוטפות ולהצטרף לקהילת החדשנות והיזמות הצומחת שלנו. 

פורום החדשנות והיזמות

פורום החדשנות והיזמות הוא מקום המפגש הראשוני והכללי ביותר לכל מי שמתעניין בחדשנות ויזמות. הפורום מפגיש את חברי הקהילה בכל חודש לשיחות מרתקות באווירה פתוחה עם מומחים מהתעשייה שידברו על כלים, על טכנולוגיות, על שווקים ועל כל מה שצריך לדעת על חדשנות ויזמות.

קרא עוד על פורום החדשנות והיזמות

פעילויות ושירותים נוספים

נוסף על מגוון הפעילויות שמרכז החדשנות מציע לחברי קהילת החדשנות והיזמות, אנו מציעים את השירותים האלה:

  • תמיכה במיזמים או בפרויקטים חדשניים – מרכז החדשנות והיזמות תומך במיזמים או בפרויקטים חדשניים של סטודנטים, סגל ובוגרים. במסגרת זו מקצה המרכז מקום ישיבה ועבודה לחברי המיזם או הפרויקט וכן מימון לבניית POC.
  • מרחב מייקרים – מרכז החדשנות מפעיל מרחב מייקרים ומאפשר לסטודנטים לבנות דגמים לטובת פרויקטים אישיים חדשניים.
  • ייעוץ פרטני ליזמות ולחדשנות.
  • סיוע בקישור לנותני שירותים ולמנטורים.

יצירת קשר

מנהלת מרכז החדשנות והיזמות - 

יעל דנאי מנוחין

מהנדסת ביו-רפואה מוסמכת (M.Sc.) מאוניברסיטת ת"א

12 שנים (2010-2021) פרויקטורית ביה"ס להנדסה רפואית ומרצה במכללת אפקה

טלפון - 03-7688659

לשליחת מייל ליעל דנאי מנוחין - yaeld@afeka.ac.il