אודות

מכללת אפקה חרטה על דגלה להיות מוסד מוביל לחינוך מהנדסים.
בעוד השכלה הנדסית ניתן לרכוש במגוון רחב של מוסדות ומסגרות, חינוך מהנדסים הינו חזון וערך שמטופח באפקה על מנת להבטיח כי בוגרי המכללה יוכלו בבוא היום להשתלב בתעשייה כשהם מצויידים בכלים המעשיים, המיומנויות והערכים הרלוונטיים ביותר להם יזדקקו. אפקה שואפת שבוגריה יהיו מהנדסים בעלי ידע נרחב וכישורים חיוניים, אך לא פחות חשוב מכך- מהנדסים שהם סוכני חיברות הרותמים את ההנדסה לתועלת החברה והסביבה. אנשים ערכיים, מוסרים, בעל אחריות אישית וחברתית, אתיקה מקצועית ומעורבות חברתית.

אופק - מרכזים לפיתוח מיומנויות, הוקמה באפקה בשנת תשפ"ג והיא מאגדת בתוכה מרכזים ויחידות אשר שמים דגש על פיתוח מיומנויות מחוץ לתוכנית הלימודים. אופק הינו נדבך משלים, לתוכנית הלימודים, במסגרתו יוקנו לסטודנטים מיומנויות רבות והזדמנות לתרגול מעשי של מיומנויות אלה.

אופק מורכבת ממספר יחידות ומרכזים ובהם היחידה למעורבות חברתית, מרכז החדשנות והיזמות, המרכז לקידום למידה, מועדוני סטודנטים ונבחרות ספורט של המכללה.
אופק אחראית גם על כל משלחות הסטודנטים לפעילויות בחוץ לארץ. כל אלה, ללא יוצא מן הכלל, מאפשרים לסטודנט להתפתח בתחומי העניין המקצועיים שלו, תוך כדי פיתוח מיומנויות החיוניות למהנדס המודרני.

מה קורה באופק

מנהלת אופק

עו"ד קרן בן חיים

מנהלת אופק – מרכזים לפיתוח מיומנויות

קרן בן חיים

עו"ד קרן בן חיים

מנהלת אופק – מרכזים לפיתוח מיומנויות

אופק היא יחידה המרכזת את כלל התוכניות מחוץ לתוכנית הלימודים המייצרות את חוויית הלימודים הייחודית לאפקה. אני מזמינה אתכם להצטרף לאופק ולהוסיף שורות מעניינות לקורות החיים, מה שיעשה את ההבדל בין קורות חיים של כל מועמד אחר לקורות חיים שלך. באופק כל סטודנט יכול להקים מועדון בתחומי העניין ההנדסיים שלו ולקדם פעילויות בארץ ובחו"ל. כל סטודנט מוזמן להשתלב באופק במועדונים, נבחרות הספורט, המעורבות החברתית, מרכז החדשנות והפעילויות בחו"ל. כל מה שצריך זה להתעניין.

צור קשר

אימייל: ofek@afeka.ac.il 

לסטודנטים ניתן לפתוח פנייה באפקה נט