במקום העבודה שלך אין מעבדות מתקדמות לפעילות מחקר ופיתוח? רוצה לערוך מחקר בזמנך הפנוי ונדרשים לך שירותי מעבדה? יזמת פרויקט וברצונך לבצע בדיקות מעבדה?
לאפקה עשרות מעבדות ובהן ציוד משוכלל, והמשתמשים בהן זוכים לשירותי ייעוץ וליווי טכני מקצועי.
1. מרכזי מו"פ לתעשייה  – שירותי המחקר המגוונים והמתקדמים של אפקה עומדים לרשותך במרכזי המחקר והפיתוח של אפקה >>

2.  מעבדות לבוגרי אפקה  – נשמח לארח אותך לפגישת היכרות מקדימה להבנת הצרכים והיכולות שלך, כדי שאפשר יהיה להעמיד לרשותך את המעבדות המתאימות ובמידת הצורך גם את שירותי המעבדה. עלות השימוש במעבדה סמלית, לכיסוי הוצאות התפעול בלבד.

רשימת המעבדות:
בית מלאכה לעיבוד שבבי–  ייצור אלמנטים מכניים וייעוץ מִשלב אפיון המוצר ועד לסיום הכנתו; בית המלאכה מתמחה במגוון חומרים, ובהם אלומיניום, טפלון, ברזל, פלב"ם ועוד.
הדפסת מודלים בתלת־ממד–  בניית מודלים בתוכנת ,SolidWorks הדפסה איכותית ומהירה וייעוץ מקצועי משלב הרעיון ועד ביצועו.

  • MicroCT – איתור פגמים פנימיים בחומר וסריקה בתלת־ממד באמצעות מכשיר .MicroCT
    מנהרת רוח – שימוש במנהרת רוח תת־קולית בתא ניסוי (שממדיו 0.5*0.5*0.5 מ') מאפשר לבצע ניסויים לניתוח פרופיל הזרימה סביב לגופים אווירודינמיים.

שלושה מפגשים במעבדת "CTRL-Freak" – מעבדת Ctrl-Freak  היא מעבדה פתוחה לסטודנטים ולבוגרים המאפשרת התנסות במיקרו־בקרים, בפלטפורמות רובוטיות, בלוגיקה, באלגוריתמיקה ובאלקטרוניקה. השתתפות בפעילות מעבדה זו מומלצת לכל מי שרוצה לצעוד את צעדיו הראשונים בעולם הרובוטיקה ולהתחיל להתקדם.

השימוש במעבדות הוא על בסיס מקום פנוי. להזמנת שירותי מעבדות או פגישת היכרות יש לפנות אל דגנית ציטרין בר-און, מנהלת קשרי בוגרים, בטלפון 03-7688653 או בדוא"ל alumni@afeka.ac.il.