מועדוני סטודנטים

להעשיר סטודנטים במיזמים חוץ־אקדמיים

באפקה פועל מערך הנחיה וסיוע של בוגרי המכללה לתוכניות חוץ־אקדמיות של סטודנטים באפקה. בוגרי אפקה הפעילים בתוכניות הללו מסייעים לסטודנטים לקדם פתרונות טכנולוגיים בפעילויות האלה: הרצאות אורח, ייעוץ אישי, סיורים במעבדות במקום העבודה של הבוגרים ועוד. באתר יתפרסמו הפעילויות שבהן נדרש סיוע מצד הבוגרים.

הפעילויות שבהן אנו מבקשים סיוע נכון להיום:
  • מועדון הרובוטיקה – בוגרים המתמחים ברובוטיקה ואוטומיזציה, בעלי רצון להשקיע ובעלי ראייה חברתית מוזמנים להגיע למפגשי המועדון להרצאות אורח. "מועדון הרובוטיקה, מועדון סטודנטיאלי ועצמאי, הוקם במטרה להוסיף ידע לסטודנטים בתחומי המכטרוניקה והרובוטיקה מחוץ לשעות הלימודים", מסכם בן-יה יצחק הלוי, בוגר הנדסה מכנית מחזור 2017, יזם, מקים ומנהל את מועדון הרובוטיקה, מהנדס בקרה וניווט, אלביט.
  • מהנדסים ללא גבולות – באפקה פועל סניף של הארגון. משימתו המרכזית של הארגון היא עיסוק בפרויקטים בין־לאומיים ומקומיים בתחום פיתוח בר־קיימא ועבודה עם קהילות. זאת כדי לשפר את איכות חייהן באמצעות יישום של טכנולוגיות בנות־קיימא, במקביל לתוכניות הכשרה, חינוך והעצמה של הקהילות ושל מתנדבי הארגון.
    בוגרים בעלי ניסיון בניהול פרויקטים, מוזמנים לתרום מניסיונם ומבקיאותם כיועצים מרחוק, באמצעות ווטסאפ, דוא"ל ושיחות טלפון >>

     
לפרטים נוספים יש לפנות אל דגנית בר-און, מנהלת קשרי בוגרים, 03-7688653.alumni@afeka.ac.il 

 

בתמונה (במרכז): מעיין הראל, בוגר הנדסה מכנית 2014, בהרצאת אורח במועדון הרובוטיקה, ובן-יה יצחק הלוי, בוגר הנדסה מכנית 2017