ניצן ובר ביום חתונתם

לאורך השנים, הכירו מאות זוגות בלימודי התואר באפקה, ועשרות מהם התחתנו והקימו משפחות. לכבוד ט"ו באב, יום האהבה העברי החלטנו להתמקד בסיפור אחד מקסים. 

בכל יום רביעי בשבוע, התקיים בצהריים שיעור של הנדסת תעשייה וניהול, ועם סיומו, מתחיל באותה כיתה, שיעור של המחלקה להנדסת חשמל. ניצן הנדל שהייתה סטודנטית מצטיינת לתעו"ן, אהבה תמיד לשבת בקדמת הכיתה כמו גם בר רפעי שהיה בזמנו סטודנט להנדסת חשמל. עם הזמן נוצר מצב שכל יום רביעי נפגשו השניים בקדמת הכיתה והיו משוחחים עד תחילת השיעור של בר. לאחר שנתיים של היכרות, פגישה מקרית בספריה, הובילה את ניצן להזמין את בר לכוס קפה בקפיטריה.

מאז אותו יום לא נפרדו השניים, ואת השנה האחרונה של התואר במכללה, העבירו כזוג. רכבו באופניים בדרך למכללה, נפגשו לצהריים בקמפוס, ובסוף יום, רכבו חזרה הביתה, ביחד. גם בטקס הענקת תארים שנערך בדצמבר, קיבלו השניים תארים, כאשר ניצן, סיימה בהצטיינות יתרה. 

בתחילת אוגוסט, נישאו בר וניצן בחתונה גדולה, ועל היתרונות בהימצאותם של שני מהנדסים בבית אחד מספר לנו בר "כיאה למהנדסים, שנינו בעלי מוסר עבודה גבוה, אוהבים לעבוד ולפצח אתגרים. כמו כן אנו מאוד דומים בצורת החשיבה שלנו ואופן ניתוח הדברים, כל החלטה משותפת שלנו מתקבלת אחרי שנותחה לעומק ומכל זווית אפשרית".

אפקה שמחה לקחת חלק גם בהיסטוריה הזוגית של המהנדסים שלה ומאחלת המשך דרך צלחה!