מועדון האנרגיה

אודות המועדון 

בשנים האחרונות פועל באפקה מועדון אנרגיה – בית לסטודנטים שמגלים עניין אישי ומקצועי באנרגיה מתחדשת.

המועדון הוקם בעקבות יוזמה של סטודנט להנדסת חשמל ובליווי ד"ר משה תשובה ראש בית הספר להנדסה מכנית.

חברי המועדון נהנים מהרצאות מעשירות, מסיורים, מהשתתפות ביוזמות חברתיות, מתחרויות ארציות ועוד.המועדון פתוח לסטודנטים מכל השנים ומכל בתי הספר, וכן לבוגרים ולחברי סגל המביעים עניין באחד התחומים המתפתחים והמהותיים ביותר בעידן הנוכחי ­– אנרגיה ואנרגיה חלופית.

לדברי מקים המועדון, עמית חתן, אנרגיה היא תחום המצריך ידע ומוכנות, ובעזרת הניסיון והכלים שמספק המועדון, יכולים חבריו לשפר את ידיעותיהם ואת אפשרויות שילובם בתעשייה.

בשנים האחרונות אירח מועדון האנרגיה של אפקה פעמיים ברצף את אירוע הפתיחה של הסבב האקדמי –  סדרת מפגשים והרצאות מקצועיות בנושא אנרגיה הנערכים במגוון מוסדות אקדמיים במשך השנה.

כמו כן, חברי המועדון השתתפו בהאקתון אנרגיה בטכניון וזכו שם בפרס חביבי הקהל.

ליצירת קשר עם מועדון האנרגיה- Energy@mail.afeka.ac.il 

הצטרפות למועדון האנרגיה

*שדה חובה

במילוי טופס זה אני מסכים לסעיפים המפורטים מטה

1. באמצעות שליחת טופס זה ברצוני להביע את רצוני להשתתף במועדון המפורט מעלה.
2. ההשתתפות במועדון מזכה אותי להשתתף בכל פעילויות המועדון ולציין זאת בכל הרשתות החברתיות שלי, בקורות החיים שלי ולרבות בלינקדאין הפרטי שלי.
3. המועדון הינו מועדון סטודנטים של מכללת אפקה ומייצג אותה בכל פעילות.
4. כחבר המועדון אני מתחייב לייצג את אפקה באמצעות ביגוד נושא לוגו אפקה ושם המועדון, באם יסופק ביגוד כזה לנבחרת על ידי המכללה, בפעילויות המועדון.
5. שליחת טופס זה מהווה אישור למכללת אפקה, המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב, לעשות שימוש בצילומים ו/או קטעי וידאו בפעילות במסגרת המועדון לצרכי פרסומים שונים במדיות שונות, כולל באינטרנט, ללא תמורה ועל פי שיקול דעת מכללת אפקה או מי מטעמה.
אישור זה הוא בגדר ההסכמה הנדרשת לפי חוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981 וחוק זכויות יוצרים, תשס"ח-2007 ושליחת אישור זה מהווה הסכמה לעניין הדרישות החוקיות הנדרשות לעניין זה לכל דבר ועניין.