אודות המועדון

מאז שנת תשפ"ג פועל במכללת אפקה מועדון קטן ואקסקלוסיבי למי שאוהב אומנות, פחות מהנדסה.את המועדון מובילה האומנית נירית לבב-פקר ואליה מצטרפים סטודנטים וחברי סגל בעבודה על פרויקט משותף. הפרויקט שעתיד להיות מוצג כחלק מנוף המכללה הוא פסל מכני-קינטי בעל עיצוב ייחודי ומורכבות הנדסית. במהלך מפגשי המועדון מתמקצעים המשתתפים במגוון רחב של מיומנויות וכלי עבודה: ריתוך, חיתוך בדיסק, קידוחים ועוד.

הסטודנטים נדרשים להביא לידי ביטוי אלמנטים מתוך עולמות ההנדסה ובהם חישובי כוח, מומנטים, עמידות תנועה ועוד, והכול בהתאם לתכנון המקדים של הפסל ולהנחיותיה האומנותיות של נירית.

"החברות במועדון עוזרת לנו לפתח חשיבה יצירתית וחשיבה מחוץ לקופסה" אומר תמיר ונטורה, סטודנט המשתתף בפעילות, "אנחנו נדרשים לאתגרים הנדסיים ואומנותיים ובשניהם.

ליצירת קשר עם מועדון אומנות והנדסה- Art.Engineering@mail.afeka.ac.il 

חברי מועדון אומנות והנדסה

החברות במועדון עוזרת לנו לפתח חשיבה יצירתית וחשיבה מחוץ לקופסה

תמיר ונטורה
חבר מועדון אומנות והנדסה

הצטרפות למועדון אומנות והנדסה

*שדה חובה

במילוי טופס זה אני מסכים לסעיפים המפורטים מטה

1. באמצעות שליחת טופס זה ברצוני להביע את רצוני להשתתף במועדון המפורט מעלה.
2. ההשתתפות במועדון מזכה אותי להשתתף בכל פעילויות המועדון ולציין זאת בכל הרשתות החברתיות שלי, בקורות החיים שלי ולרבות בלינקדאין הפרטי שלי.
3. המועדון הינו מועדון סטודנטים של מכללת אפקה ומייצג אותה בכל פעילות.
4. כחבר המועדון אני מתחייב לייצג את אפקה באמצעות ביגוד נושא לוגו אפקה ושם המועדון, באם יסופק ביגוד כזה לנבחרת על ידי המכללה, בפעילויות המועדון.
5. שליחת טופס זה מהווה אישור למכללת אפקה, המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב, לעשות שימוש בצילומים ו/או קטעי וידאו בפעילות במסגרת המועדון לצרכי פרסומים שונים במדיות שונות, כולל באינטרנט, ללא תמורה ועל פי שיקול דעת מכללת אפקה או מי מטעמה.
אישור זה הוא בגדר ההסכמה הנדרשת לפי חוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981 וחוק זכויות יוצרים, תשס"ח-2007 ושליחת אישור זה מהווה הסכמה לעניין הדרישות החוקיות הנדרשות לעניין זה לכל דבר ועניין.