ד"ר עדי פוקס

ד"ר עדי פוקס

ראש תוכנית

רקע אקדמי

בוגר הטכניון בכימיה, מוסמך בלוגיסטיקה מאונ' חיפה, בעל תואר ד"ר מאונ' חיפה במערכות מידע. חבר סגל נלווה בטכניון, מרצה במכללת צפת. מרצה מצטיין לשנת 2019-2020, פרסם מאמרים מדעיים והציג מחקרים.

עדי חיבר מגוון מאמרים אקדמיים והשתתף בכנסים בנושאים הקשורים לבריאות אישית, מערכות תמיכה להחלטות, מערכות החלטות בהתאמה אישית ופיתוח CIG. עדי עוסק רבות במחקר הכולל שיפור תהליכי הניהול והבקרה במערכות באמצעות שימוש במערכות IOT (Internet of Things) וב- EP (עיבוד אירועים). המחקר מתבסס על פיתוח מערכות המלצה מותאמות למשתמשים

רקע מקצועי

ראש מדור לוגיסטיקה ורכש בצה"ל, אחראי על ניהול משק. בעל ניסיון ניהולי עשיר בתעשייה כמנהל קבוצה בחברת Given Imaging וניהול קבוצת PMO בטבע. בעל ניסיון עשיר בהדרכות וייעוץ בתחומי ניהול פרויקטים, ניהול לוגיסטי ומערכות מידע בלימודי חוץ בטכניון, צה"ל, חברת חשמל, בז"ן, מקורות, רפאל, אינטל וארגונים רבים אחרים. מנהל אקדמי של ארגון הרכש והלוגיסטיקה בישראל.

תעשייה 

בשנים 2015-2017, במקביל לעבודת הדוקטורט, שימש כמנהל אקדמי בארגון מנהלי הרכש והלוגיסטיקה בישראל. בין השנים 2018-2019 שימש יו"ר דירקטוריון הנהלה ורכז אקדמי של הארגון ופעל רבות לקידום הפעילות וחיזוק מעמדם של אנשי הרכש והלוגיסטיקה.

בשנים 2005-2011 עבד בחברת גיוון אימג'ינג, כמומחה תכנון, מתאם פרויקטים והנהלה בחברה.

החל משנת 1999 ובמהלך כל השנים, עבד כיועץ, מיקור חוץ ומרצה לניהול פרויקטים, לוגיסטיקה, רכש ו QA בארגונים שונים: טכניון, אוניברסיטת תל אביב, צה"ל, חברת החשמל, בזק, ישקר, טבע ואחרים.

עדי הוא מנהל מנוסה ביותר, בעל הבנה מקיפה ואסטרטגית בפרויקטים, עסקים, סוגיות טכניות וניהול איכות. מסוגל לתכנן וליישם אסטרטגיות קוהרנטיות תוך שיפור תהליכים ונהלים פנימיים בסביבה תובענית, מועדי פרויקט ותקציבים. הוא בעל ניסיון רב בהגדרת, תכנון ויישום מערכות מידע לניהול ומומחה בפיתוח ותיאום של פרויקטים בתחום הבריאות הדיגיטלית.

מרצה בתואר שני במכללת אפקה

ניהול תהליכים עסקיים והטמעת מערכות (תשפ"ב)

מרצה בתואר ראשון במכללת אפקה

ניהול פרויקטים (תשע"ח-תשפ"א)

מבוא למערכות מידע (תשע"ט-תשפ"א)

סמינר בהנדסת תפעול (תשע"ט-תשפ"א)

מערכות תומכות החלטה (תשע"ט-תשפ"א)

מרצה בתואר שני בטכניון

ניהול פרויקטים (תשע"ח-תשפ"א)

מרצה בתואר ראשון מכללת צפת

ניהול פרויקטים (תשפ"א)

טכנולוגיות בבריאות דיגיטלית (תשפ"א)

סמינר פרויקט גמר (תשפ"א)

 

מחקר

פיתוח מערכות מידע רפואיות שכבתית להתאמה טיפולים אישית (2018) – פיתוח מערכת תומכת החלטה שכבתית המאפשרת להוסיף גורמים משניים המשפיעים על תהליכי קבלת ההחלטות הרפואיות ולספק תיעדוף למטפל.

דמוקרטיזציה של מערכות IoT (2019) – האינטרנט של הדברים (IoT) מאפשר למנהלים להשתמש ביישומי ניתוח בזמן אמת, תוך שימוש בעיבוד אירועים (EP), המבוסס על ארכיטקטורת 4D: זיהוי, הסקה, החלטה, ביצוע. המערכת מסוגלת לנתח ולזהות אירועים רלוונטיים ולספק את המידע הנדרש על בסיס אירועים אלו.
אחד האתגרים שמערכות אלו מציגות הוא העובדה שהמערכות הנוכחיות הן לרוב "מערכות מדף" כלומר כל פיתוח של יכולת IoT חדשה נעשה על ידי מפתחים ודורשים בדיקת איכות המערכת, לכל שינוי ולמשתמש יכולת מועטה מאוד לשלוט. על מנת להתמודד עם אתגר זה, אנו מציעים דמוקרטיזציה של מערכות ה- IoT, על ידי הוספת שכבות משתמשים שיעזרו למשתמשים שאינם מפתחים להוסיף או לעדכן מכשירים חדשים, להוסיף אפשרות החלטה חדשה או כל שינוי אחר שיעזור להם לשפר את המערכת.

מערכות ניהול ובקרה פרויקטים (2021) בתחום ניהול הפרויקטים נדרש תהליכי בקרה מתקדמים, אולם בשל מורכבות של תהליכי הניהול אין מערכות המאפשרות תהליכים חוצים, החל משלב הגדרת הפרויקט ועד לשלב המסירה. באמצעות שימוש במערכות מידע, מערכות BI ומערכות EPM אני מקדם פיתוח מערכת שתאפשר בקרה ומעקב אחר הפרויקט בכל שלב, לוודא את הכיסוי של כלל הדרישות.

1-800-37-37-10 חייג
מתחם הפיקוס

רחוב מבצע קדש 38, תל אביב

מתחם הקריה

רחוב בני אפרים 218, תל אביב

מוקד מידע

03-7688600

כתבו לנו

mirsham@afeka.ac.il

תחנת רכבת

 • 7 דק'
 • 25 דק'
 • 7 דק'
 • 11 דק'

פארק הירקון

 • 6 דק'
 • 20 דק'
 • 6 דק'
 • 17 דק'

קניון אילון

 • 9 דק'
 • 29 דק'
 • 9 דק'
 • 16 דק'

חוף הים

 • 16 דק'
 • 16 דק'
 • 35 דק'
מתעניינים בלימודים?
מתעניינים בלימודים?
מתעניינים בלימודים?