הנדסה
תעשייה וניהול

מהנדס תעשייה וניהול – הנכס של הארגון 

הנדסת תעשייה וניהולהיא תחום שהתפתח בעשורים האחרונים, וככל שהמערכות הטכנולוגיות משתכללות כך גובר הביקוש למהנדסי תעשייה וניהול. כיום זהו תפקיד מפתח בכל ארגון: מהנדסת תעשייה וניהול אמונה על ייעול תהליכים, תכנון אסטרטגי, אינטגרציה בין תהליכים והמשאב האנושי, הפחתת עלויות ומקסום רווחים. מהנדסי תעשייה וניהול יכולים להשתלב בתפקידים רבים במגוון תחומים, והם נכס לכל ארגון. 
 

חולמים להיות מהנדסי תעשייה וניהול? במכללת אפקה הופכים חלומות למציאות! 

אם אתם חולמים להיות מהנדסי תעשייה וניהול, המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב אפקה מציגה מסלול ייחודי, שמגשים חלומות. אפקה, המכללה המובילה בארץ במקצועות ההנדסה, מציעה מסלול מקיף ומקצועי, מציידת את בוגריה בידע מעשי ותיאורטי מעמיק, ומקנה להם את שלל המיומנויות והכלים העדכניים ביותר להשתלבות בתעשייה.  

מהנדס תעשייה וניהול מה מסלול ההתמחות המתאים לך? 

מכללת אפקה משמשת כחממה לסטודנטים בעולם ההנדסה מזה עשורים, ומציעה כיום שני מסלולי התמחות: 

  • התמחות בתפעול וייצור – התמקדות במערכות ייצור, מחשוב ולוגיסטיקה. 
  • התמחות במערכות מידע – התמקדות בניהול מערכות מידע מורכבות בארגונים ובחברות. 

איזה מסלול הכי מתאים לך? 

ללמוד בקצב שלך 

כדי ללמוד בקצב שלך ובהתאם לבחירות ולנסיבות החיים שלך, אפקה מציעה שני מסלולי לימוד: 

  • לימודי בוקר – תוכנית של ארבע שנים, מתאימה למי שרוצה להשלים תואר בזמן קצר יחסית. 
  • לימודי ערב – תוכנית של חמש שנים, מתאימה למי שרוצה לפתח קריירה במקביל ללימודים. 

השתלבות מהירה וחלקה בתעשייה 

אם השלמת לימודי הנדסת תעשייה וניהול במכללת אפקה, עומד לרשותך מערך הכוונה תעסוקתי מפותח. הצוות המקצועי של מערך ההכוונה יסייע לך להשתלב בקלות ובמהירות בשוק העבודה. בוגרות ובוגרי המכללה נהנים גם מהמוניטין שיצא למכללה לאורך השנים; בזכותו חברות וארגונים שמחפשים הון אנושי איכותי, תרים אחר בוגרי המכללה כדי לאייש משרות של מהנדסי תעשייה וניהול.  

ללמוד עם מיטב המרצים 

בראש החוג להנדסת תעשייה וניהול של מכללת אפקה עומד צוות מרצים בכיר, מהנדסים ואנשי אקדמיה מובילים בעלי ניסיון רב שנים. חברי הצוות שומרים על קשר הדוק עם גורמי מפתח בתעשייה, ומקפידים לעדכן את תוכנית הלימודים בהתאם להתפתחויות בתחום. הסגל מלווה את הסטודנטים לכל אורך התואר ומספק להם מערך תמיכה מקצועי. בחוג להנדסת תעשייה וניהול, המשפט "הדלת שלי תמיד פתוחה" הוא לא סיסמה ריקה מתוכן, אלא ערך עליון של המרצים.