עם אינספור סיפורי הצלחה, אקזיטים וחדי קרן, עולם ההייטק זוכה לביקושי שיא בקרב כל המגזרים בישראל ובעולם. בעוד הדרך למקצועות הללו היא נחלת הידע הכללי, עדיין ישנם נדבכים נסתרים הקשורים לתכונות אופי וכישורים שיכולים לשפר משמעותית את הסיכוי שלכם להתקבל למשרות הנחשקות ביותר. על מה מדובר ואיך משיגים זאת? תוך 2 דקות, תוכלו לקבל את התשובה ולהצטרף בעצמכם.

ייתכן שאתם קוראים את המאמר הזה במסך של מכשיר שיצא רק בחודשים האחרונים, ויהפוך ל"מיושן" תוך זמן קצר. זוהי התוצאה של אורח החיים המודרני, שהפך לדינאמי בכל אחד מתחומי היום יום שלנו, בקצב שלא צפוי לעצור, אלא רק להתגבר ומכאן הביקוש לבוגרי תואר בהנדסה ומדעים עולה כל הזמן.

ההון האנושי בישראל ייחודי, איכותי ושואף תמיד להתקדם. הוא פועל למען ביטחון המדינה ומוביל מהלכים  שמשפיעים על מיליוני אנשים ברחבי הגלובוס. יחד עם זאת, הוא גם עומד בפני אתגר שלא קל לפתור - היכולת להתאים את מכסות העבודה הנדרשות בתעשיית ההיי טק מבלי להתפשר לרגע על איכות המועמדים, גם במימד המקצועי וגם במימד האישי, לפי מיומנויות קריטיות להצלחה בשוק העבודה כגון חשיבה ביקורתית, עבודה בצוות רב תחומי, הצגה אפקטיבית, למידה עצמית ועוד.

אז איך עושים את זה ומה ההבדל בין כל השאר?

מכללת אפקה הבינה את השינויים והצרכים המתהווים בתעשייה מבעוד מועד ופעלה במהלך השנים האחרונות לפיתוח "מתווה אפקה ללימוד ופיתוח מיומנויות", אשר פותח לאחר מחקר מעמיק והתייעצות עם למעלה מ-100 ראשי חברות הייטק ומנהלים בתעשייה הישראלית.

במסגרת המחקר, גובשה רשימה של המיומנויות האישיות הנחשבות ל- MUSTלטובת השתלבות בהייטק, כגון: חשיבה ביקורתית, עבודה בצוות רב תחומי, הצגה אפקטיבית, למידה עצמית ועוד. כישורים אלה נלמדו לעומק ושולבו כחוט השני בתוך הסילבוסים בכל אחד מהתארים המוצעים באפקה.  גישה זו, הינה ייחודית לאפקה ועל כן בוגרי המכללה מחזיקים בסט נרחב של כישורים וערכים מוספים שעוזרים להם לבלוט משמעותית, להתחיל את הקריירה בנקודת פתיחה טובה בחברות ולהתקדם למשרות בכירות בתקופה קצרה.
מגוון הכישורים החיוניים שמקבלים הלומדים באפקה מסייע להם גם בתחומי חיים נוספים מלבד קריירה. באמצעות מתודות לשיפור עצמי, אסטרטגיות למידה, מעורבות חברתית גבוהה ותקשורת ברמה גבוהה, משתדרגת משמעותית האטרקטיביות של כל אחד מבוגרי המכללה והם קרובים צעד אחד נוסף להיות מנהיגי המחר.

מעוניינים להשתלב בהייטק? בואו לעשות זאת נכון!

קיימים מגוון מוסדות ומסלולי לימוד המאפשרים השתלבות בתעשיית ההייטק.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מהסילבוס הייחודי שלנו ושל המוסדות המקבילים ולהחליט בעצמכם היכן תוכלו לקבל את ארגז הכלים המורחב והאפקטיבי ביותר. אם אתם מתכוונים להשקיע את כל כולכם בנושא - אין סיבה שתעשו זאת עם פחות מהאופציה המובילה באקדמיה להכשרת מהנדסים שהם מעל ומעבר לשוק העבודה.

כי בסוף, ההבדל הוא אפקה.