סא"ל לירון אלזון, בטקס הענקת תארים תשפ"א במעמד קבלת תעודת אות הבוגר
 מר דוד (דדי) פרלמוטר ורו"ח סאמי סעדי עם נשיא המכללה, פרופ' עמי מויאל, במעמד קבלת תוארי עמיתי הכבוד
סא"ל לירון אלזון, בטקס הענקת תארים תשפ"א במעמד קבלת תעודת אות הבוגר

ברכות ל-602 הבוגרים והמוסמכים שקבלו את הדיפלומות והוסמכו ב22/12/2021 בטקס הענקת תארים בהיכל התרבות בתל אביב, סוף סוף באירוע פיזי וכל כך עוצמתי, בהנחייתה של נסלי ברדה.

כ-2,000 מוזמנים גדשו את רחבת ההיכל: הורים, קרובי משפחה ו-602 בוגרים ומוסמכים נרגשים. הטקס התקיים בסימן אישים בעלי מוניטין שתרמו תרומה משמעותית לקדמה הטכנולוגית, למדינה ולחברה.

במהלך הטקס הוענקו תעודות "עמית כבוד" לשני אנשים שפועלים להעצמת תעשיית ההיי-טק הישראלית ולשילוב המגזרים השונים בה, ומשמשים מקור השראה לדור הצעיר:

למר דוד (דדי) פרלמוטר - על פועלו כאחד מחלוצי ההיי-טק בישראל ועל תרומתו לפיתוח הון אנושי מיומן לתעשיית ההיי-טק למען החברה הישראלית. ולרו"ח סאמי סעדי - על פועלו להגדלת מספר המהנדסים מהחברה הערבית העובדים בתעשיית ההיי-טק, ועל תרומתו לבניית תעשיית היי-טק בתוך החברה הערבית ולשילובה בתעשיית ההיי-טק בישראל.

בטקס הוענק "אות הבוגר" של מכללת אפקה, זו השנה הרביעית במספר, לסא"ל לירון אלזון, בוגר שלנו לתואר ראשון בהנדסת תוכנה לשנת תשס"ח 2008, וכיום ראש ענף פיתוח מערכות מבצעיות ביחידת מצפן הנמצאת בתוך יחידת לוטם באגף התקשוב וההגנה בסב"ר.

היה מרגש לראות את הבוגרים והמוסמכים הטריים נכנסים לאולם בתהלוכות ומניפים לשלום לעבר המשפחות מלאות הגאווה. הערב היה גדוש בשלל הפתעות מרגשות ביניהן הצעת נישואין על הבמה של בוגר ובוגרת, פעם ראשונה שמאורע מסוג זה קורה בטקס הענקת תארים באפקה, נהננו מסרט וידאו מצחיק וייחודי "מונית הכסף" בשיתוף פעולה של הבוגרים בו בדקנו עד כמה הם באמת מכירים את מכללת אפקה, נהננו מהופעה פיזית, מקפיצה ומרגשת של הזמר רביב כנר וכמובן החלק העוצמתי והמרגש ביותר בסיום הטקס - הנפת הכובעים.

פרופ' עמי מויאל, נשיא מכללת אפקה “אנו גאים בבוגרי ומוסמכי מחזור תשפ"א שסיימו את התואר האקדמי בלימודי הנדסה בתקופה של מציאות משתנה. תוצרי הלימודים ישמשו אותם בהמשך הקריירה ובפיתוח מוצרים לתועלת המשק והחברה. אפקה תמשיך לחנך מהנדסים תוך שימת דגש על תהליך חוויתי המקנה ידע, כישורים חיוניים וערכים".

אנחנו גאים בכל אחת ואחד מכם, בוגרי ומוסמכי אפקה, על ההתמדה, ההשקעה, היצירתיות והנחישות. אין לנו ספק שנשמע עליכם ועל השינוי שתובילו.