הראל טייב

הראל טייב, בוגרתוכנית הלימודים לתואר ראשוןבהנדסת תוכנהבאפקה, נבחר לקבל את "אות הבוגר" לשנת תשע"טבטקס הענקת התארים לשנה זאת. שנת תשע"ט היא השנה הראשונה שבה העניקה המכללה את "אות הבוגר" כהוקרה לבוגרים שתרמו תרומה רבת ערך למדע, לקדמה הטכנולוגית, לחברה או למדינה והצליחו לבלוט ולהשפיע בתחומם בארץ ובעולם.  
הראל הוא יזם טכנולוגיה "סדרתי" בעל ניסיון של למעלה מ־15 שנים בעולמות החדשנות והטכנולוגיה. בין היתר השתלב כמשקיע ויועץ בחברות סטארט־אפ ובקרנות הון סיכון. כיום משמש מנכ"ל ,Kryon Systems ספקית מובילה של פתרונות לתהליכי אוטומציה רובוטית חכמים (RPA) . 
לפני כן מילא הראל כמה תפקידים מובילים במשק, ובהם מנכ"ל AVG Israel ומוביל Conduit .Mobile (Como)  בעבר הקים הראל את הסטארט־אפ Collcs Ltd. וניהל קבוצת פיתוח בחברת Microsoft & Gteko. 

מנימוקי הוועדה שהתכנסה לבחירת מקבל האות: "הראל טייב הוא מהנדס ומנהל בתעשייה בתחום המייצר שינוי של ממש בחיינו. הוא מייצג עשייה עשירה ומרתקת בתחומו במגוון תפקידי ניהול ופיתוח, ומפגין יכולת לשלב חדשנות בחברות שבהן פעל. הראל הוביל את החברה שבראשה הוא עומד להצלחה משמעותית בשוק הבין־לאומי." 

הראל, המקבל את האות, וגם חבריו שייבחרו לקבל את האות בשנים הבאות, מחזקים את אפקה ומשמשים עבורה השראה להמשך דרכה כמוסד אקדמי מוביל בתחום של חינוך מהנדסים לתועלת התעשייה ולכלל החברה בישראל. 
 

"אות הבוגר" מהווה הזדמנות להידוק הקשר ולביסוס שיתופי פעולה ולחיבורים חדשים של מקבל האות עם קהילת הבוגרים ועם אפקה, הבית האקדמי והמקצועי שלהם, כפי שנעשו במהלך שנת תשע"ט עם הראל טייב.