טיפים נבחרים לחברי ולחברות הקהילה החדשים: 
הדיפלומה היא מסמך מקורי חד פעמי. אנו ממליצים לכם לסרוק, לצלם ולשמור אותה במקום זמין. לא נוכל להנפיק עבורכם דיפלומה נוספת. 
לא להיפרד מהמודל! גישתכם למודל חשובה להמשך הדרך. ייתכן שבצמתים שונים בקריירה שלכם תתבקשו להציג רשימת קורסים, סילבוסים ומידע נוסף ממהלך הלימודים. כל אלה שמורים עבורכם במודל לתקופה הקרובה. שכחתם סיסמה? עדכון סיסמה דרך האתר. 
המשך לימודים.כבית האקדמי שלכם להנדסה, אנו מזמינים אתכם לבחון את מגוון האפשרויות של לימודי ההמשך המוצעים לבוגרים. למידע על תוכנית הלימודים לתואר שני יש לפנות לייעוץ לימודים. 
רשתות חברתיות.כדי לקבל עדכונים וגם כדי לקדם שיח מקצועי, התקשרויות מקצועיות ועסקיות בין חברי הקהילה, שמרו על ערוצי הקשר. הצטרפו לדף הפייסבוק "רשת בוגרי מכללת אפקה", וודאו בלינקדאין שיוך אקדמי עדכני בפרופיל שלכם ועדכנו אותנו אם שיניתם כתובת דוא"ל או מספר נייד כדי שנוכל להמשיך את הקשר בינינו. 
פעילויות קהילת הבוגרים.כצעד ראשון שלכם בקהילה מומלץ להשתתף במפגשי קהילת הבוגרים השונים ובמיוחד במפגשי  .AfekaUp מטרת מפגשים אלה היא להעצים בוגרים באמצעות למידה מניסיונם של בוגרים אחרים. המפגשים מתקיימים לאורך השנה בקמפוס או בחברות בתעשייה ומתמקדים כל פעם בנושא אחר. זו הזדמנות עבורכם להיפגש עם בוגרים מנוסים. 
המרכז לקריירה בהנדסהממשיך ללוות אתכם גם לאחר סיום התואר. יש לכם כתובת להדרכות ולפגישות ייעוץ בכל צומת וקבלת החלטות בקריירה. המרכז מציע לכם גם מאגר משרות מדויק, זמין ועדכני לסטודנטים ולבוגרים בהנדסה באמצעות Afeka Jobs. 
המרכז לחדשנות ויזמותמקיים מגוון פעילויות שיאפשרו לכם לרכוש ידע וכלים מעולם החדשנות לצד הגשמת החלומות היזמיים שלכם. מפגשים, סדנאות, שעות ייעוץ וגולת הכותרת תוכנית AFEX מאיץ לבוגרים בתחילת דרכם היזמית. התוכנית נערכת בכל שנה במהלך הקיץ. מומלץ להתעדכן בערוצי התקשורת השונים של קהילת הבוגרים.