אירוע הבוגרים השנתי בסימן חותם אישי

כמה מרגש היה לראות אתכם הבוגרים נפגשים עם החברים מהתואר ממש פה בקמפוס במפגש שהתקיים במסגרת האירוע השנתי של קהילת הבוגרים. לאחר קבלת פנים חגיגית והברכות מנשיא אפקה, פרופ' עמי מויאל, התקיימה שיחה מעניינת ופתוחה עם ארבעת זוכי אות הבוגר שלנו בנושא השארת חותם אישי ומקצועי,במהלכה סיפרו על ההצלחות ושיתפו על התובנות מהכישלונות שבזכותם הצליחו להגשים את עצמם הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית.

 

חתמה את הערב הרצאתו המרתקת והבלתי נשכחת של איתי אנגל זוכה פרס סוקולוב לעיתונאות וכתב שטח בתוכנית "עובדה" בנושא חותמו האישי כעיתונאי מוביל בזירות הקרבות הגדולות והמסוכנות ביותר בעולם, שהאחרונה שבהן היא מלחמת רוסיה- אוקראינה. במהלך השיחה איתו הודגשו מיומנויות וכישורים הנדרשים כדי להיות עיתונאי מצליח או מהנדס מצליח כמו  יצירתיות, קבלת החלטות בחוסר וודאות, יכולות תקשורת עם אנשים שונים להשגת המטרות והיכולת להבחין במכשולים העומדים בדרכך אל היעד.

התגובות מכם הבוגרים לא אחרו להגיע: "היה מעולה היום! הפקה נהדרת של כל היום", "היה ממש ממש כיף! זכיתי לראות חברים, היה מעולה!", "תודה רבה על ערב הבוגרים ובמיוחד תודה על ההרצאה של איתי! זה היה מרתק ומרגש ברמות!"

 

לכל התמונות מהאירוע >> https://bit.ly/3tq1CI5

 

צלמים: אסף גם וחן גלילי